Į ką atkreipti dėmesį ir ką svarbu apgalvoti renkantis mikroautobusą nuomai?

Kelionės mikroautobusais tampa vis populiaresnės, kaip ir pati savarankiško keliavimo idėja. Žmonės labiau įvertina, kad mikroautobusų nuoma – viena iš universaliausių nuomos paslaugų tiek verslui, tiek vestuvėms, tiek ir kelionėms. Dalijamės svarbiausia informacija, su kuria būtina susipažinti prieš nuomojantis mikroautobusą.

Patarimai nuomojantis mikroautobusą
Patarimai nuomojantis mikroautobusą

Išgryninkite norus ir poreikius.

Apgalvokite, kokie jūsų kelionės prioritetai, kiek laiko reikės praleisti mikroautobuse keliaujant, kiek žmonių keliaus, kiek daiktų prireiks ir t. t. Tai padės pasirinkti reikiamo dydžio ir reikiamos komplektacijos mikroautobusą.

Mikroautobusą rezervuokite kuo anksčiau.

Tai bene paklausiausias transportas visoje nuomos rinkoje, tad laukdami paskutinės minutės rizikuojate likti be pageidaujamo autobusiuko. Puiku, jei mikroautobusą rezervuosite iki kelionės likus 30 d., idealu – 60 ir daugiau d.

Pasidomėkite, ar reikės užstato, kokios sumos paslaugos teikėjas paprastai prašo kaip užstato.

Vienos nuomos kompanijos užstato neprašo, kitos reikiamą sumą įšaldo kreditinės kortelės sąskaitoje, dar kitos užstato prašo grynaisiais, o didžiausia dalis kompanijų klientams palieka teisę pasirinkti, kokiais būdais jie norėtų mokėti užstatą.

Draudimas draudimui nelygu.

Pavyzdžiui, jei automobilis draustas „Kasko“ draudimu, draudimo bendrovės atlygins bet kokią žalą. Tačiau draudimo įmonės kelia savas sąlygas, tad mikroautobuso nuomos sutartyje atidžiai skaitykite, kokie įvykiai nėra laikomi draudiminiais ir kada žala neatlyginama.

Priedai mikroautobuse ir salono įranga.

Vienos transporto priemonės skirtos nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Kitos suteikia komfortą ir leidžia jaustis maloniau, jaukiau. Geriau sukomplektuoti, geresnę įrangą turintys automobiliai (pavyzdžiui, odiniu salonu ar automatine pavarų dėže) daugiau ir kainuos. Jei kartu keliaus maži vaikai, nepamirškite išsinuomoti specialios automobilinės kėdutės. O jei norite geriau ir sklandžiau pasiekti kelionės tikslą, išsinuomokite GPS įrangą. Beje, išmaniuosiuose galima įsiinstaliuoti įvairias GPS programėles, tačiau jos neprilygsta profesionaliai technikai.

Nuspręskite, kas vairuos mikroautobusą.

Kaip tikriausiai jau žinojote, 9 vietų mikroautobusui vairuoti pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Tad iš anksto vertėtų susitarti, kas, kiek ir kada vairuos, kad kelionės metu nekiltų nesusipratimų.

Visų svarbiausia – visas netikėtas situacijas vertinti pozityviai.

Jei dar neteko naudotis tokia paslauga kaip mikroautobusų nuoma, nesibaiminkite – nuomos kompanijų darbuotojai viską tiksliai ir išsamiai paaiškins ir stengsis, kad jūsų kelionė būtų kuo sklandesnė. Jums tik reikės pasirūpinti gera muzika ir apsiginkluoti teigiamomis emocijomis.

Jūsų įspūdžių kupinas nuotykis prasidės, kai rezervuosite patikusį mikroautobusą. Keliaukite ir visiems metams pasisemkite malonių įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *