Mikroautobuso nuomos papildoma įranga

Mikroautobuso nuomos papildoma įranga

Mikroautobuso nuomos papildoma įranga priklauso nuo nuomininko poreikių ir savo turimos įrangos. Mikroautobusais dažniausiai keliauja aktyvų poilsį mėgstantys žmonės. Jie vyksta slidinėti į kalnus, plaukioti burlentėmis prie jūros, važinėti dviračiais serpantinuose ir pan. Norint su savimi pasiimti papildomų daiktų neretai prireikia ir papildomos vietos jiems.

Dažniausiai užsakoma papildoma įranga ir jos kainos:

Papildoma įrangaNuomos kaina
Stogo bagažinė8 Eur/d.
Stogo skersiniai3 Eur/d.
Vaikiška kėdutė6 Eur/d.
Grandinės ratams4 Eur/d.
Dviračių laikikliai5 Eur/d.
Navigacija3 Eur/d.
Radarų detektorius3 Eur/d.
Apie poreikius papildomai įrangai prašome pranešti kuo anksčiau, kad galėtume tvarkingai paruošti visą reikiamą komplektaciją.

 • Stogo bagažinė reikalinga kai bagažinės tūrio nepakanka visiems daiktams sukrauti. Ji talpina apie 300-500l papildomo daiktų tūrio ir yra tvirtinama ant stogo. Stogo bagažinės paros nuomos kaina yra 8 Eur.
 • Stogo skersiniai reikalingi bagažinei arba kitai įrangai tvirtingi. Jie gali atlaikyti iki 100 kg svorį. Skersinių nuomos kaina 3 Eur/parą.
 • Vaikiška kėdutė būtina jei keliausite su mažamečiais vaikais. Kėdutę pagal dydį reikia rezervuoti iš anksto. Jos nuomos kaina 6 Eur/parą.
 • Grandinės ratams nuomojamos kai vyksta slidinėti į kalnus. Jos padeda įveikti snieguotas įkalnes. Nuomos kaina parai – 6 Eur.
 • Dviračių laikikliai norintiems kartu su savimi vežtis dviračius. Tai patogu, nes nuvykus nereikia nuomotis dviračių. Laikiklių nuomos kaina yra 5 Eur/parą.
 • Navigacija padės rasti tinkamiausią maršrutą, o jos nuomos kaina vos 3 Eur/parą.
 • Radarų detektorius – įrenginys perspėjantis apie automatinių greičio matuoklių buvimo vietą. Jis padės neviršyti didžiausio leistino greičio kelyje. Jo nuoma – 3 Eur/parą.

Mikroautobusų nuomos kainos

Renault Trafic
Mikroautobusas nuomai Renault Trafic
50
/parą
8 + 1 sėdimos vietos
2019-2020 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
Populiarus pasirinkimas
Kainos
Mercedes-Benz V-Class
Mikroautobuso Mercedes Benz V-Class kainos
80
/parą
Prabangus
2019 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Automatas
8 sėdimos vietos
Kainos
Ford tourneo custom
Mikroautobuso Ford Tourneo Custom kainos
60
/parą
Patogus
2021-2023 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
8 sėdimos vietos
Kainos

GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!
  Keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune. Mūsų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų ne tik linksma, bet ir sklandi. Nuomojame tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, kurie reguliariai tikrinami sertifikuotame autoservise. Taip pat rūpinamės transporto priemonės draudimu bei “pagalba kelyje” kilus nenumatytiems nesklandumams. Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba el. paštu (kontaktai).

  GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!