Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune – labai lanksti paslauga, leidžianti nuomotis transporto priemonę tiek be vairuotojo tiek su juo. Kaune galima išsinuomoti skirtingų dydžių ir skirtingos paskirties mikroautobusus: nuo 3 sėdimų vietų krovininio iki 9 sėdimų vietų keleivinio mikroautobuso.

Kelionės mikroautobusais labai populiarios, nes nereikia rūpintis nuosavu transportu, papildomu KASKO draudimu ar samdyti vairuotojo. 9 sėdimų vietų mikroautobusą gali vairuoti visi, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Mikroautobusų nuoma Kaune – tai puikus pasirinkimas pervežti šventės dalyvius, vykti savaitgalio kelionei po Lietuvą su šeima ar net keliauti su draugais po visą Europos Sąjungą.

Mikroautobusų nuoma Kaune dabar pigiau!

Renault Trafic
Mikroautobusas nuomai Renault Trafic
50
/parą
8 + 1 sėdimos vietos
2019-2020 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
Populiarus pasirinkimas
Kainos
Mercedes-Benz V-Class
Mikroautobuso Mercedes Benz V-Class kainos
80
/parą
Prabangus
2019 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Automatas
8 sėdimos vietos
Kainos
Ford tourneo custom
Mikroautobuso Ford Tourneo Custom kainos
60
/parą
Patogus
2021-2023 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
8 sėdimos vietos
Kainos

Mikroautobusų nuomos kainos priklauso nuo nuomos laikotarpio ir metų sezono. Lentelėje nurodytos kainos galioja tik tam tikrais laikotarpiais. Pilnas kainoraštis čia.

GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!
  Kada mikroautobusų nuoma Kaune kainuoja pigiau/brangiau?

  • Mikroautobusų nuoma Kaune priklauso nuo sezoniškumo. Aktyviausiais nuomos sezonais mikroautobusų nuomos kainos Kaune išauga dėl didelės paklausos. Aktyviausiu laikotarpiu laikoma vasara, nuo 06-01 iki 09-15. Vasaros metu daugiausia atostogaujančių, taip pat vyksta daug asmeninių švenčių, tokių kaip vestuvės, jubiliejais ir pan. Žiemos sezonu, nuo 12-16 iki 03-15, mikroautobusų nuoma Kaune kainuoja pigiau. Nors užimtumo prasme tai taip pat yra populiarus metas keliauti. Žemiausios kainos pasiūlymus gausite nuomodami mikroautobusus rudens ir pavasario laikotarpiais, nuo 09-16 iki 12-15 ir nuo 03-16 iki 05-31.
  • Taip pat mikroautobusų nuoma Kaune priklauso nuo nuomos termino. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamas mikroautobusas, tuo mažesnę kainą mokėsite už vieną nuomos parą. Vienos paros nuoma kaina gali ženkliai skirtis nuomojant mikroautobusą savaitgaliui ir dviejų savaičių kelionei.
  • Papildomos įrangos. Priklausomai nuo kliento poreikių, mikroautobusų nuoma Kaune galima su papildoma įranga. Dažniausiai užsakoma įranga: stogo bagažinė, stogo skersiniai, vaikiška kėdutė, grandinės ratams, dviračių laikikliai, navigacijos sistema. Daugiau informacijos apie papildomą įrangą ir jos kainas.
  • Nuvažiuotų kilometrų. Už lentelėje nurodytą kainą mikroautobusu galima nuvažiuoti iki 500 km/parą. Skaičiuojamas nuvažiuotų kilometrų vidurkis per visas mikroautobuso nuomos dienas. Papildomi 100 km kainuoja 20 Eur. Prabangesniems mikroautobusams kilometro kaina gali būti didesnė.

  Mikroautobusų nuoma Kaune galima be užstato?

  Užstatas mikroautobuso nuomotojui yra paliekamas kaip garantas. Mikroautobuso apgadinimo atveju, užstatas negrąžinamas. Užstato (frančizės ) dydis yra 500 Eur.

  Tiesa, mikroautobusų nuoma Kaune galima ir be be užstato. Galima nusipirkti papildomą frančizės draudimą. Tokiu atveju, net nutikus nelaimei frančizę sumokės draudimo kompanija. Papildomas draudimas kainuoja 15 Eur/parą. Jį įsigyti galima nuomojant transportą bent 7 parų laikotarpiui.

  Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą Kaune?

  Į mikroautobusų nuomą Kaune įskaičiuota:

  • Mikroautobusas visam nuomos laikotarpiui. Nuomos pradžia laikoma pirma nuomos diena, nuomos pabaiga – diena kai mikroautobusas grąžinamas (skaičiuojama dienos tikslumu).
  • KASKO draudimas. Visi Kaune nuomojami mikroautobusai yra apdrausti KASKO draudimu. Jis apsaugo nuomininkus nuo didelių papildomų išlaidų jei kelionės metu įvyks autoįvykis dėl nuomininko kaltės, taip pat vandalizmo ar stichinės nelaimės atvejų. Įvykus draudiminiam įvykiui, nuomininkas sumoka draudimo frančizę – 500 Eur.
  • „Pagalba kelyje“. 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą visoje Europos Sąjungoje gausite pagalbą, jei kelyje mikroautobusas suges arba įvyks kitas eismo įvykis.

  Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą Kaune?

  Į mikroautobusų nuomą Kaune nėra įskaičiuota:

  • Frančizės draudimasJeigu nenorite rizikuoti, kad po kelionės teks susimokėti frančizės mokestį, galite jį apdrausti iš anksto. Papildomas frančizės draudimas parai kainuoja apie 15 Eur. Keliaujant su didele draugų kompanija, šis mokestis nepadidins kelionės kaštų ženkliai.
  • Papildoma įranga. Jeigu bus reikalinga papildoma įranga, informuokite mus kaip įmanoma anksčiau. Rezervuosime reikiamą įrangą Jūsų kelionei iš anksto. Populiariausi įrangos pasirinkimai Kaune yra vaikiška kėdutė ir papildoma bagažinė.
  • Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimusUž pažeistas kelių eismo taisykles moka transporto priemonės vairuotojas. Registruoti pranešimai apie baudą iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobuso savininką. Vėliau jie persiunčiami mikriuko nuomininkui. Centrinis Kauno policijos komisariatas apie pažeidimą informuojamas automatiškai.
  • Kelių mokesčiai. Daugumoje Europos šalių už kelių naudojimą reikia susimokėti. Tai nėra dideli mokesčiai. Dažniausiai vienos šalies kelias apsiriboja 15-30 eurų mokesčiu. Nesumokėjus šių mokesčių ir naudojantis keliais taip pat galite sulaukti baudos jau sugrįžę į Kauną.
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Ilgos kelionės metu gali daug kas nutikti. Rekomenduojame apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų visos kelionės metu. Šis draudimas į mikroautobusų nuomą Kaune nėra įskaičiuotas.

  Papildoma įranga ir jos kainos

  Mikroautobusų nuoma Kaune su papildoma įranga. Ji apmokestinama papildomai pagal tuo metu galiojančias kainas ir keliautojų poreikius. Dažniausiai užsakoma įranga yra: stogo bagažinė, stogo skersiniai, vaikiška kėdutė, dviračių laikikliai. Jeigu Jums reikalinga įranga, kurios nėra mūsų saraše, praneškite ir mes ja pasirūpinsime.

  Papildoma įrangaNuomos kaina
  Stogo bagažinė8 Eur/d.
  Stogo skersiniai3 Eur/d.
  Vaikiška kėdutė6 Eur/d.
  Grandinės ratams4 Eur/d.
  Dviračių laikikliai5 Eur/d.
  Navigacija3 Eur/d.
  Radarų detektorius3 Eur/d.

  Kokios yra mikroautobusų nuomos Kaune sąlygos?

  • Trumpiausias nuomos terminas yra 1 para. Ilgiausio laikotarpio nuoma neturi.
  • Nuomininkas privalo turėti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
  • Nuomininkas atsako už transporto priemonę nuomos metu, t. y. prižiūri padangų slėgį, alyvos ir aušinimo skysčių lygius. Prireikus pasirūpina skysčių papildymu;
  • Nuomininkas prisiima atsakomybę už eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat už eismo įvykius, kurie įvyko dėl nuomininko kaltės;
  • Nuomininkas atsako už visas sankcijas, kurios gali būti pritaikytos transporto priemonei dėl vairavimo neblaiviam;
  • Nuomojamu mikroautobusu galima nuvažiuoti ne daugiau kaip 500 km/parą. T.y. vidutinė nuomos paros rida neturi viršyti 500 km.;
  • Mikroautobusu galima keliauti tik Europos Sąjungos teritorijoje. Be raštiško savininko sutikimo draudžiama kirsti sieną su Baltarusija, Rusija ir Ukraina.
  • Mikroautobusas grąžinamas ne prastesnės kokybės nei buvo paimtas. Jei nuomos pradžioje mikroautobusas buvo švarus, išvalytas, nuplautas, toks pats privalo grįžti savininkui. Grąžinant nesutvarkytą mikroautobusą yra mokamas papildomas mokestis.
  • Mikroautobusas nuomininkui paduodamas pilnu baku degalų, savininkui taip pat grįžta pilnu baku degalų. Kitu atveju nuomininkas apmoka degalų skirtumą pagal sutartyje nurodytus tarifus.
  • Mikroautobusas grąžinamas sutartu laiku į sutartą vietą. Nesilaikant šios sąlygos, gali būti taikomos baudos.

  Koks yra mikroautobuso nuomos Kaune procesas?

  1. Išsirenkate mikroautobusą pagal savo poreikius;
  2. Paliekate rezervacijos avansą (20%-30% nuomos sumos);
  3. Sutartu laiku pasiimate mikroautobusą, pasirašome nuomos sutartį ir perdavimo aktą;
  4. Naudojatės transportu;
  5. Grąžinate mikroautobusą į sutartą vietą.

  Mikroautobusų nuomos Kaune privalumai:

  Mikroautobusai – tai keturratės transporto priemonės, skirtos keleivių arba krovinių pervežimui. Jau pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra mažas autobusas. Autobusiukai skirstomi į dvi kategorijas pagal naudojimo paskirtį: keleiviniai mikroautobusai ir krovininiai mikroautobusai. Geriausios autobusiukų savybės yra šios:

  Manevringumas

  Mažieji autobusiukai yra beveik tokie pat vikrūs kaip lengvieji automobiliai. Ne veltui juos gali visi, kurie vairuoja lengvuosius automobilius.

  Dydis

  Šiek tiek ilgesni, bet panašaus pločio kaip lengvasis automobilis. Todėl jais patogu manevruoti siauromis gatvėmis, o parkavimui tinka lengvųjų automobilių aikštelės.

  Talpumas

  Keleiviniai mikroautobusai talpina beveik dvigubai daugiau keleivių nei automobilis. Krovininiai mikroautobusai talpina 10 kartų didesnius krovinius nei lengvojo automobilio bagažinė.

  Kuro sąnaudos

  Labai didelis mikroautobusų privalumas yra mažos kuro sąnaudos. Nuomojami mikroautobusai yra iki 4 metų senumo, o jų kuro sąnaudos yra panašios automobilio kuro sąnaudoms. Siekia vos 8-9 l/100km.

  Mikroautobusų nuoma Kaune reikalinga kai:

  Ruošiatės kelionei Lietuvoje

  „Kaunas – Lietuvos širdis“ – šis šūkis puikiai apibūdina Kauno geografinę padėtį. Tai miestas, iš kurio patogu susisiekti su bet kuriuo Lietuvos kampeliu. Turbūt dėl to kauniečiai taip mėgsta savaitgalio keliones po Lietuvą. Lankytinų vietų mūsų šalyje tikrai apstu. Jeigu norite keliauti patogiai su visa šeima arba dideliu būriu draugų, mikroautobusų nuoma puikus pasirinkimas.

  Ruošiatės kelionei į užsienį

  Vasaros atostogoms šiltuose kraštuose arba žiemos slidinėjimo atostogoms mikroautobusai tinka puikiai. Kadangi mikroautobusą gali vairuoti visi turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jis tampa labai patraukliu pasirinkimu draugų kompanijoms vykstant atostogauti. Papildomai nereikia samdyti vairuotojo, keliauti kartu gali net 9 asmenys, mikroautobuso bagažinėje telpa visas bagažas, o kelionės kaštai lyginant labai maži dėl mikroautobusų ekonomiškumo.

  Rengiate vestuves ar kitą šventę

  9 arba 19 sėdimų vietų mikroautobusai tampa neretu pasirinkimu kai reikia pervežti vestuvių šventės dalyvius. Tokioje šventėje vairuoti norinčių būna retai, todėl reikalingas samdomas vairuotojas. Svečiams patogu ir smagu į šventės vietą vykti drauge. Tai tikrai prideda šventinės atmosferos.

  Bernvakariui / Mergvakariui

  Šios šventės švenčiamos labai audringai, todėl norinčių sėsti už vairo pasitaiko tikrai retai. Be abejonės visa kompanija nori keliauti drauge, todėl mikroautobusas yra tikrai logiškas pasirinkimas. O kas gi nenorėtų su gerų draugų kompanija saulę palydėti prie jūros ar net užsienyje.

  Festivaliams / Sąskrydžiams.

  Šiais atvejais mikroautobusas turi daugiau privalumų nei tik patogi transporto priemonė. Talpioje bagažinėje tilps ne tik visi daiktai, bet ir palapinės, miegmaišiai. Kelionė bus ekonomiška, nes keliauja didelis bendraminčių burys. Jei kompanijoje turite žmonių, kurie nemėgsta miegoti palapinėje, visada galima nakčiai įsitaisyti tiesiog mikroautobuse.

  Mikroautobusų nuoma Kaune teikiama:

  Mikroautobusų nuoma Kaune teikiama Senamiestyje, Aleksote, Šančiuose, Naujamiestyje, Šilainiuose, Centre, Dainavoje, Panemunėje, Petrašiūnuose, Vilijampolėje, Eiguliuose, Gričiupyje, Žaliakalnyje.

  GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!