Mikroautobusų nuoma savaitgalio kelionėms

Šilti ir saulėti orai neleidžia užsisėdėti namuose, norisi daugiau laiko praleisti gamtoje, pamatyti kažką naujo ir įdomaus. Tiesa, ne visi gali sau leisti atostogauti kitose šalyse, todėl mums labai pasisekė, kad ir Lietuva turi kuo nustebinti: nuostabios pilys, įdomūs muziejai ir akį kerinti gamta… Ko dar norėti įsimintinai savaitgalio išvykai? Tikriausiai patogios transporto priemonės, kad kelionė po gimtąją šalelę neprailgtų. Mikroautobusų nuoma savaitgalio kelionėms gali tapti nepakeičiama!

Mikroautobusų nuoma savaitgalio kelionėms
Mikroautobusų nuoma savaitgalio kelionėms

 

Tad, jei su draugais svarstote geriau pažinti savo šalį, vertėtų gerai pagalvoti, kaip keliauti. Derintis prie viešojo transporto grafikų nėra labai patogu. Be to, mažesnių miestų autobusai juda vėžlio greičiu, dažnai neturi kondicionieriaus, todėl kelionė bus ilga ir varginanti. Kelionė nuosavu automobiliu – geras pasirinkimas, jei į kelionę vyksta nedidelė kelių žmonių kompanija, o štai kelionė dviem automobiliais pradangina pusę linksmumo, tiesa? Taigi, kokios alternatyvos?

Mikroautobusų nuoma gali būti būtent tai, ko jums reikia. Pradėkime nuo to, kad nuomojami mikroautobusai būna nauji ir techniškai tvarkingi, todėl kelionė bus patogi ir mažiau vargins. Be to, tikimybė, kad automobilis pradės rodyti „kaprizus“ kelyje išties nėra didelė, todėl galėsite keliauti ramiai ir be jokio galvos skausmo. Dar vienas mikroautobusų privalumas – erdvė. Tai ypač aktualu, jei nenorite su savo draugais trintis alkūnėmis, patogiai ištiesti kojas, o esant reikalui ir nusnūsti.

Be to, mikroautobusai turi talpias bagažines, todėl jose nesunkiai tilps visas jūsų kelioninis turtas, pradedant termosu su maistu ar baigiant palapinėmis, todėl nereiks sukti galvos, kur išsinuomoti kokį kambariuką nakties poilsiui. Žinoma, gali atrodyti, kad mikroautobusų nuoma brangiai kainuoja, todėl visi šie patogumai nėra verti tokių pinigų.

Visgi, nereiktų apsirikti, jei paskaičiuotumėte, kiek kainuos viešojo transporto bilietai, kelios nakvynės viešbučiuose ar moteliuose, mikroautobusų nuoma nebeatrodys brangi. Tiesa, kainos priklauso ir nuo to, iš kokios įmonės nuomojatės transporto priemonę.

Mikroautobusnuoma.lt komanda visada pasiruošusi padėti! Palikite savo kontaktus, trumpai aprašykite savo poreikius nuomai ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą savaitgalio kelionei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *