Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

8 ir 9 sėdimų vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje yra labai populiari. Mikroautobusų nuoma Vilniuje galima be vairuotojo arba su vairuotoju. Mikroautobusu patogu keliauti, pervežti šventės svečius ar net vežti didelių gabaritų krovinius. Taigi šio transporto nuoma gali pasitarnauti daugybėje gyvenimiškų situacijų. Su mikroautobusų nuoma nereikia rūpintis nuosavu transportu, draudimu, papildoma įranga. Nuomininkui perduodamas tik techniškai tvarkingas, apdraustas (KASKO) bei “pagalbą kelyje” turintis transportas. Vairuotojo nuoma kainuoja papildomai, bet kai kuriais atvejais ji yra būtina.

Vilnius – didžiausias Lietuvoje ir labai dinamiškas miestas. Sostinėje daug valstybinių ir mokymosi įstaigų. Dėl jų mieste apstu nenuolatinių gyventojų, kurie atvyksta dirbti arba mokytis. Šie žmonės neretai keičia gyvenamąją vietą, persikrausto. Kraustymosi metu reikia greitai pervežti didelius kiekius baldų, rūbų ir kitų daiktų. Tam labai gerai tinka krovininis mikroautobusas. Jį galima išsinuomoti net 1 paros laikotarpiui. Tiek laiko dažniausiai pakanka visiems daiktams pervežti.

Vilniuje yra įsikūrusių labai daug smulkaus ir vidutinio verslo įmonių. Dauguma jų pervežimo darbus atlieka nereguliariai, bet periodiškai. Tokiu atveju mikroautobuso nuoma yra puikus sprendimas. Jiems nereikia pirkti savo transporto, rūpintis jo technine priežiūra, draudimu ir panašiai.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje dabar pigiau!

Renault Trafic
Mikroautobuso Renault Trafic kainos
50
/parą
8 + 1 sėdimos vietos
2019-2020 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
Populiarus pasirinkimas
Kainos
Mercedes-Benz V-Class
Mikroautobuso Mercedes Benz V-Class kainos
80
/parą
Prabangus
2019 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Automatas
8 sėdimos vietos
Kainos
Ford tourneo custom
Mikroautobuso Ford Tourneo Custom kainos
60
/parą
Patogus
2021-2023 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
8 sėdimos vietos
Kainos

Mikroautobusų nuomos kainos priklauso nuo nuomos laikotarpio ir metų sezono. Lentelėje nurodytos kainos galioja tik tam tikrais laikotarpiais. Pilnas kainoraštis čia.

Vilnius pagal pragyvenimo lygį yra brangiausias miestas Lietuvoje. Nepaisant to, mūsų mikroautobusų nuomos kainos nesiskiria Vilniuje ir kituose miestuose. Mikroautobusų nuomos Vilniuje kainos priklauso nuo kelių veiksnių. Nuomos terminas, nuvažiuoti kilometrai, metų laikas, papildoma įranga – tik keli iš jų . Mūsų klientai teigia, kad mikroautobusų nuoma yra vienas pigiausių keliavimo būdu. Norint pervežti keleivius ar krovinius ji tampa pagrindiniu pasirinkimu.

Mikroautobusų nuomos terminas. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamas transportas tuo pigesnė bus vienos paros kaina. Natūralu, kad perkant didesnį kiekį yra suteikiamos nuolaidos. Užsakant busiuką ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui nuomos kaina parai gali siekti vos 50 Eur/parą. Kai mikroautobusas savininkui reikalauja mažai priežiūros, galima tikėtis žemesnės kainos. Vienos paros nuomos kaina yra didžiausia ir siekia beveik 80 Eur/parą.

Kada mikroautobusų nuoma Vilniuje kainuoja pigiau/brangiau?

Mikroautobusų nuoma Vilniuje kainuoja skirtingai, priklausomai nuo šių veiksnių:

 • Transporto amžius. Kuo naujesnių gamybos metų mikroautobusą norite išsinuomoti tuo didesnę kainą per parą už jį mokėsite. Vilniuje nuomojame ne senesnius nei 2019 metų gamybos keleivinius mikroautobusus.
 • Nuvažiuoti kilometrai. Su nuomotu transportu leidžiama nuvažiuoti 500 km/parą. Tai apribojimas vidutinei kelionės dienai. Jeigu vykstate į Kroatiją 14 dienų laikotarpiui, tai kelionėje nuvažiuosite apie 5000 km. Vienos dienos vidurkis apie 360 km, taigi papildomai mokėti nereikia.
 • Sezoniškumas. Autobusiukų nuomos kainos priklauso nuo metų laiko kada ruošiatės keliauti. Žemesnės kainos galite tikėtis nuomodami mikriuką rudenį arba pavasarį. Vasarą ir žiemą mikroautobusų nuomos poreikis ženkliai didesnis, nes tai pagrindinis atostogų laikas. Vasarą mikroautobusais važiuojama atostogauti į šiltus kraštus: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir pan. Žiemos atostogoms transportas nuomojamas vykti slidinėti į kalnus. Dažniausios kelionių kryptys: Austrija, Italija, Šveicarija.
 • Mikroautobusų nuoma be užstatoYra galimybė mikroautobusą išsinuomoti be užstato. Galima nusipirkti papildomą frančizės draudimą. Tokiu atveju, net nutikus nelaimei frančizės mokesčio mokėti nereikės. Papildomas draudimas kainuoja apie 5-8 eurus per parą. Standartinė mikroautobuso nuomos frančizė, be papildomo draudimo, yra 500 Eur.

Nuomojant mikroautobusą reikia pasirašyti paslaugų teikimo sutartį ir transporto perdavimo-grąžinimo aktą. Sutartyje bus nurodyti abiejų šalių duomenys bei tikslios nuomos sąlygos.

Mikroautobuso nuoma Vilnius

Ar mikroautobusų nuoma Vilniuje įmanoma be užstato?

Užstatas mikroautobuso nuomotojui yra paliekamas kaip garantas. Mikroautobuso apgadinimo atveju, užstatas negrąžinamas. Užstato (frančizės ) dydis yra 500 Eur.

Tiesa, mikroautobusų nuoma Vilniuje be užstato tikrai įmanoma. Galima nusipirkti papildomą frančizės draudimą. Tokiu atveju, net nutikus nelaimei frančizę sumokės draudimo kompanija. Papildomas draudimas kainuoja 15 Eur/parą.

Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą Vilniuje?

Į mikroautobusų nuomą Vilniuje įskaičiuota:

 • Mikroautobusas pasirinktam laikotarpiui. Visi mūsų siūlomi mikroautobusai yra nauji t. y. ne senesni nei 4 metų senumo. Jie visi turi galiojančius techninės apžiūros dokumentus. Reguliariai tikriname juos sertifikuotame auto servise. Transportą visada gausite sutartu laiku, su pilnu baku degalų ir tvarkingai išvalytą. Tikimės, kad grąžinsite mikroautobusą tokios būklės kokios Jums jį davėme. Jeigu nespėjate jo paruošti grąžinimui, bus skaičiuojama sąžininga priemoka. Su išnuomotu mikriuku galite nuvažiuoti net 500 km per parą. Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, bet bendras kilometražas neturėtų viršyti 500 km * nuomos parų skaičius.
 • Kasko draudimas. Tai draudimas, kuris leis jaustis saugiai ne tik kelyje, bet ir palikus automobilį be priežiūros. Mikroautobusai yra apdrausti nuo smulkių įbrėžimų, avarijų, išdaužtų langų ir net vagysčių. Šių nelaimingų atsitikimų atveju draudimui reikia sumokėti frančizės mokestį. Šiuo metu jis yra vertinamas 500 Eur. Dauguma atvejų, tai tikrai yra mažesnė suma nei atlikta žala mikroautobusui.
 • Pagalba kelyje. Nelaimingus atsitikimus kelionėje Jums padės išspręsti “pagalba kelyje” specialistai. Ši paslauga galioja visoje Europos Sąjungoje.

Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą Vilniuje?

Į mikroautobusų nuomą Vilniuje nėra įskaičiuota:

 • Frančizės draudimasJeigu nenorite rizikuoti, kad po kelionės teks susimokėti frančizės mokestį, galite jį apdrausti iš anksto. Papildomas frančizės draudimas parai kainuoja apie 5-8 Eur. Keliaujant su didele draugų kompanija, šis mokestis nepadidins kelionės kaštų ženkliai.
 • Papildoma įranga. Jeigu bus reikalinga papildoma įranga, informuokite mus kaip įmanoma anksčiau. Rezervuosime reikiamą įrangą Jūsų kelionei iš anksto. Populiariausi įrangos pasirinkimai Vilniuje yra vaikiška kėdutė ir papildoma bagažinė.
 • Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimusUž pažeistas kelių eismo taisykles moka transporto priemonės vairuotojas. Registruoti pranešimai apie baudą iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobuso savininką. Vėliau jie persiunčiami mikriuko nuomininkui. Centrinis Vilniaus policijos komisariatas apie pažeidimą informuojamas automatiškai.
 • Kelių mokesčiai. Daugumoje Europos šalių už kelių naudojimą reikia susimokėti. Tai nėra dideli mokesčiai. Dažniausiai vienos šalies kelias apsiriboja 10-15 eurų mokesčiu. Nesumokėjus šių mokesčių ir naudojantis keliais taip pat galite sulaukti baudos jau sugrįžę į Vilnių.
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Ilgos kelionės metu gali daug kas nutikti. Rekomenduojame apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų visos kelionės metu. Šis draudimas į mikroautobusų nuomą nėra įskaičiuotas.

Papildoma įranga ir jos kainos

Papildoma įranga. Ji apmokestinama papildomai pagal tuo metu galiojančias kainas ir keliautojų poreikius. Dažniausiai užsakoma įranga yra: stogo bagažinė, stogo skersiniai, vaikiška kėdutė, dviračių laikikliai. Jeigu Jums reikalinga įranga, kurios nėra mūsų saraše, praneškite ir mes ja pasirūpinsime.

Papildoma įrangaNuomos kaina
Stogo bagažinė8 Eur/d.
Stogo skersiniai3 Eur/d.
Vaikiška kėdutė6 Eur/d.
Grandinės ratams4 Eur/d.
Dviračių laikikliai5 Eur/d.
Navigacija3 Eur/d.
Radarų detektorius3 Eur/d.

Kokios yra mikroautobusų nuomos Vilniuje sąlygos ?

Mikroautobusų nuomos Vilniuje sąlygos:

 • Trumpiausias nuomos terminas – 1 para;
 • Nuomininkas turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
 • Nuomos metu nuomininkas prižiūri transporto parametrus: padangų slėgį, alyvos ir aušinimo skysčių lygius. Prireikus pasirūpina skysčių papildymu;
 • Nuomininkas prisiima atsakomybę už eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat už eismo įvykius, kurie įvyko dėl nuomininko kaltės;
 • Nuomininkas atsako už sankcijas, kurios yra pritaikytos transporto priemonei dėl vairavimo neblaiviam;
 • Nuomojamu mikroautobusu galima nuvažiuoti ne daugiau kaip 500 km/parą. T.y. vidutinė nuomos paros rida neturi viršyti 500 km.;
 • Mikroautobusu galima keliauti tik Europos Sąjungos teritorijoje. Vykstant į Baltarusiją, Rusiją ir Ukrainą yra papildomų sąlygų.

Koks yra mikroautobuso nuomos Vilniuje procesas?

Mikroautobusų nuomos Vilniuje procesas:

 1. Išsirenkate mikroautobusą pagal savo poreikius;
 2. Paliekate rezervacijos avansą (20%-50% nuomos sumos);
 3. Sutartu laiku pristatome/pasiimate mikroautobusą ir pasirašome nuomos sutartį;
 4. Naudojatės transportu;
 5. Grąžinate mikroautobusą į sutartą vietą.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuomos Vilniuje privalumai:

Mikroautobusai – tai keturratės transporto priemonės, skirtos keleivių arba krovinių pervežimui. Jau pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra mažas autobusas. Autobusiukai skirstomi į dvi kategorijas pagal naudojimo paskirtį: keleiviniai mikroautobusai ir krovininiai mikroautobusai. Geriausios autobusiukų savybės yra šios:

Manevringumas

Mažieji autobusiukai yra beveik tokie pat vikrūs kaip lengvieji automobiliai. Ne veltui juos gali visi, kurie vairuoja lengvuosius automobilius.

Dydis

Šiek tiek ilgesni, bet panašaus pločio kaip lengvasis automobilis. Todėl jais patogu manevruoti siauromis gatvėmis, o parkavimui tinka lengvųjų automobilių aikštelės.

Talpumas

Keleiviniai mikroautobusai talpina beveik dvigubai daugiau keleivių nei automobilis. Krovininiai mikroautobusai talpina 10 kartų didesnius krovinius nei lengvojo automobilio bagažinė.

Kuro sąnaudos

Labai didelis mikroautobusų privalumas yra mažos kuro sąnaudos. Nuomojami mikroautobusai yra iki 3 metų senumo, o jų kuro sąnaudos yra panašios automobilio kuro sąnaudoms. Siekia vos 8-9 l/100km.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleiviniai mikroautobusai skirti žmonių pervežimui. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei nurodyta, kad mikriukas turi 9 vietas, tai reiškia, kad jame yra vietos 8 keleiviams ir vairuotojui. Nurodant transporto keleivių skaičių kartais naudojamas 8+1 vietų žymėjimas. 9 vietų mikroautobusai dažniausiai nuomojami kelionėms po Europą, po Lietuvą ir po Baltijos šalis. Taip pat bernvakariams/mergvakariams ir svečių pervežimui. Priekyje yra įmontuotos 2 sėdimos vietos keleiviams ir viena vieta vairuotojui. Iškart už jų, paruoštos dvi eilės po 3 vietas kitiems keleiviams.

Mikroautobuso nuomą dažniausiai renkasi tie, kurie nori keliauti didesnėmis grupėmis. Arba tie, kurie į išvyką nori pasiimti didesnį daiktų kiekį nei telpa automobilyje.

Didelis mikrobuso (8+1) privalumas, kad jį vairuoti galim su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu. Vairuotojų skaičius nėra limituojamas. Jeigu keliausite su draugų kompanija, galite vairuoti pasikeisdami. Negalintiems vairuoti siūlome rinktis mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Vairuotojas lydės Jus visos kelionės metu. Nesvarbu ar tai vienos dienos kelionė prie jūros ar mėnesio kelionė po europos sostines. Tai ypatingai svarbu norintiems užtikrinti sklandžią kelionę.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ypač reikalinga renginių, asmeninių švenčių, komandos kelionių metu. Visi vairuotojai yra patikimi ir patikrinti ir pasiruošę kelyje laukiantiems iššūkiams. Mikroautobusų vairuotojai turi didelę, ilgesnę nei 5 metų vairavimo patirtį. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus arba eismo įvykių žalą atsako vairuotojas. Mikroautobuso nuomininkui negresia jokia finansinė atsakomybė. Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. Na bent jau susikalba tai tikrai. Mikroautobuso vairuotojas kelionėje Jums padės pasirinkti tinkamiausią maršrutą. Taip pat susimokėti kelių mokesčius, išsikviesti pagalbą kelyje gedimo atveju ir dar daugiau. Norite poilsį pradėti jau nuo pirmos atostogų dienos? Siūlome mikroautobusą nuomotis su vairuotoju!

Autobusiuko nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje reikalinga kai:

Ruošiatės kelionei Lietuvoje

Pastaraisiais metais sparčiai populiarėja kelionės po Lietuvą. Mūsų šalyje yra tikrai daug vietų, kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms dažniausiai pasirenkami savaitgaliai, šventiniai, ilgieji savaitgaliai arba trumpos atostogos. Mikroautobusų nuoma tokioms kelionėms yra puikus sprendimas. Galima keliauti su didesne draugų kompanija arba kelioms šeimoms kartu. Pakanka vieno vairuotojo, o juo gali tapti kiekvienas turintis B kategorijos vairuotojo teises. Po sunkios darbo savaitės pavargę miestiečiai dažnai pasirenka tokį atsipalaidavimo būdą.

Ruošiatės kelionei į užsienį

Vykstantiems atostogauti į užsienį, mikroautobusas yra vienas pigiausių ir patogiausių pasirinkimų. Tokios kelionės dažniausiai trunka apie 10-14 dienų. Todėl galima išsinuomoti mikroautobusą labai patrauklia kaina. Keliaujant pilnu ekipažu nuomos kaina vienam asmeniui siekia vos 10-15 Eur/parą. Pasiekus tikslą nebereikia nuomotis papildomo transporto arba mokėti už taxi paslaugas. Galima visus objektus pasiekti manevringu transportu. Mikroautobusų parkavimas kainuoja tiek pat kaip lengvojo automobilio. O talpi bagažinė leidžia kartu pasiimti visus kelionei reikalingus daiktus.

Populiariausi kelionių maršrutai vasarą:

 • Vilnius – Dubrovnikas;
 • Vilnius – Venecija;
 • Vilnius – Viena;

Populiariausi kelionių maršrutai žiemą:

 • Vilnius – Austrijos slidinėjimo kurortai;
 • Vilnius – Italijos slidinėjimo kurortai;
 • Vilnius – Šveicarijos slidinėjimo kurortai.

Švenčiate vestuves ar kitą šventę

Jaunavedžiai mikroautobusais važiuoja retai, bet šventės svečiams tai puikus būdas vykti į gamtą ar vakarėlio vietą. Vestuvėms dažniausiai renkamasi didesnį, 19 sėdimų vietų mikroautobusai. Toks transportas ne tik pigus svečių pervežimo būdas, bet ir sukuria šventinę atmosferą, nes visi svečiai leidžia laiką kartu. Neretai kelionės metu vyksta trumpi susipažinimo ar dar linksmesni žaidimai.

Švenčiate bernvakarį

Mikroautobusu vykstama prie jūros, į pasirinktą pramogų zoną ar net kertama Lietuvos riba. Bernvakariai švenčiami išties audringai, todėl stengiamasi sumažinti vairuotojų skaičių. Mikroautobusu keliauti gali iki 9 asmenų, o vairuotojo reikia tik vieno. Jeigu visgi vairuotojo neturite, rekomenduojame mikroautobuso nuomą su vairuotoju. Jis pasirūpins, kad visus kelionės tikslus pasiektumėte saugiai ir laiku.

Švenčiate mergvakarį

Merginos švenčia taip pat audringai, todėl kelionė su vairuotoju joms tokia pat aktuali. Argi ne šaunu mėgautis kelione draugių apsuptyje kai transportą vairuoja tikras profesionalas? Vakare saulę galima palydėti Klaipėdoje, Palangoje, Gdanske ar kur tik širdis geidžia!

Vykstant į festivalį ar sąskrydį

Mikroautobuso privalumai vykstant į festivalį labai panašūs kaip bernvakario/mergvakario atveju. Nors yra dar pora didelių pliusų. Pirmasis, kad galima pasiimti labai didelį daiktų kiekį. Tikrai tilps visos palapinės, miegmaišiai ir kiti festivaliui reikalingi atributai. Antrasis, kad dalis keleivių gali nakvoti tiesiog mikroautobuse. Kiekvienoje kompanijoje atsiranda žmonių, kurie nenori miegoti palapinėje.

Autobusiukų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje teikiama:

Mikroautobusų nuoma Vilniuje: Senamiestyje, Žirmūnuose, Karoliniškėse, Naujamiestyje, Šnipiškėse, Jaruzalėje, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Šeškinėje, Perkūnkiemyje, Lazdynuose, Fabijoniškėse, Verkiuose, Antakalnyje, Žvėryne, Paneriuose, Naujojoje Vilnioje, Visoriuose, Justiniškėse, Baltupiuose, Pašilaičiuose, Viršuliškėse, Pilaitėje, Saulėtekyje. Pristatysime Jūsų rezervuotą mikroautobusą į norimą Vilniaus mikrorajoną sutartu laiku. Mikroautobusą pristatant Vilniaus mieste ir už Vilniaus miesto ribų, taikomas papildomas mokestis.

[wprevpro_usetemplate tid=”1″]