Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma yra viena iš populiariausių transporto nuomos paslaugų. Ji labai paklausi, nes tai pigus ir patogus būdas keliauti, pervežti šventės svečius ar net vežti didelių gabaritų krovinius. Taigi šio transporto nuoma gali pasitarnauti daugybėje gyvenimiškų situacijų. Su mikroautobusų nuoma nereikia rūpintis nuosavu transportu, draudimu ar papildoma įranga. Nuomojami mikroautobusai visada techniškai tvarkingi. Kartu gaunate civilinį draudimą, kasko draudimą, pagalbą kelyje, o jei reikia net vairuotoją. Vairuotojo nuoma kainuoja papildomai, bet kai kuriais atvejais ji yra neišvengiama.

Mikroautobusų nuomos kainos

Renault Trafic
Mikroautobusas nuomai Renault Trafic
50
/parą
8 + 1 sėdimos vietos
2019-2020 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
Populiarus pasirinkimas
Kainos
Mercedes-Benz V-Class
Mikroautobuso Mercedes Benz V-Class kainos
80
/parą
Prabangus
2019 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Automatas
8 sėdimos vietos
Kainos
Ford tourneo custom
Mikroautobuso Ford Tourneo Custom kainos
60
/parą
Patogus
2021-2023 metų
KASKO draudimas
TPVCA draudimas
Mechaninė
8 sėdimos vietos
Kainos

Informaciją apie mikroautobusų parametrus ir jų nuotraukas rasite: Renault Trafic, Ford Tourneo Custom, Mercedes-Benz V-Class. Mikroautobusų nuomos kainos priklauso nuo nuomos laikotarpio ir metų sezono. Lentelėje nurodytos kainos galioja tik tam tikrais laikotarpiais. Pilnas kainoraštis čia.

GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!
  Mikroautobusų nuomos kainos priklauso nuo kelių faktorių. Tai nuomos terminas, kilometražas, autobusiukų užimtumas (sezoniškumas) ir papildoma įranga. Nuolatiniai klientai teigia, kad mikroautobusų nuoma yra vienas pigiausių keliavimo būdu. Norint pervežti keleivius arba krovinius ji tampa pagrindiniu pasirinkimu.

  Kas daro įtaką mikroautobusų nuomos kainoms?

  Mikroautobusų nuomos terminas. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamas transportas tuo pigesnė bus vienos paros kaina. Natūralu, kad perkant didesnį kiekį yra suteikiamos nuolaidos. Tokiu būdu, laimi ir nuomininkas ir nuomotojas. Užsakant busiuką ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui nuomos kaina parai gali siekti vos 50 Eur/parą. Vienos paros nuomos kaina yra didžiausia ir siekia net 120 Eur/parą.

  Nuvažiuoti kilometrai. Su nuomotu transportu leidžiama nuvažiuoti 500 km/parą. Tai nėra apribojimas kiekvienai dienai! Reikia orientuotis, kad per visas kelionės dienas nebūtų viršytas vidutinis 500 km/parą kiekis. Papildomi 100 km kainuoja po 20 Eur.

  Pavyzdys. Kelionė trunka 14 dienų, o nuvažiuojate 5000 km. Vienos dienos vidurkis apie 360 km, taigi papildomai mokėti nereikia.

  Sezoniškumas. Autobusiukų nuomos kainos priklauso nuo metų laiko kada ruošiatės keliauti. Žemesnės kainos galite tikėtis nuomodami mikriuką rudenį arba pavasarį. Vasarą ir žiemą mikroautobusų nuomos poreikis didžiausias, nes tai pagrindinis atostogų laikas. Vasarą mikroautobusais važiuojama atostogauti į šiltus kraštus: Kroatiją, Juodkalniją, Italiją ir pan. Žiemos atostogoms transportas nuomojamas vykstant slidinėti į kalnus. Dažniausios kelionių kryptys: Austrija, Italija, Šveicarija.

  Ar įmanoma mikroautobuso nuoma be užstato?

  Užstatas mikroautobuso nuomotojui yra paliekamas kaip garantas. Mikroautobuso apgadinimo atveju, užstatas negrąžinamas. Užstato (frančizės ) dydis yra 500 Eur.

  Tiesa, yra galimybė mikroautobusą išsinuomoti be užstato. Galima nusipirkti papildomą frančizės draudimą. Tokiu atveju, net nutikus nelaimei frančizę sumokės draudimo kompanija. Papildomas draudimas kainuoja 15 Eur/parą. Trumpiausias draudimo laikotarpis – 7 paros.

  Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

  • Mikroautobusas pasirinktam laikotarpiui. Visi mūsų siūlomi autobusai yra nauji t. y. ne senesni nei 4 metų senumo. Jie visi turi galiojančius techninės apžiūros dokumentus. Yra nuolatos tikrinami sertifikuotame auto servise. Transportą visada gausite sutartu laiku, su pilnu baku degalų ir tvarkingai išvalytą. Tikimės, kad grąžinsite mikroautobusą tokios būklės kokios Jums jį atidavėme. Grąžinant neparuoštą mikroautobusą, bus skaičiuojama sąžininga priemoka prie nuomos mokesčio. Su išnuomotu mikriuku galite nuvažiuoti net 500 km per parą. Tai nėra taisyklė kiekvienai dienai, bet bendras kilometražas neturėtų viršyti 500 km * nuomos parų skaičius.

  • Civilinės atsakomybės draudimas. Šiuo draudimu privalomai yra draudžiamos visos Lietuvoje registruotos transporto priemonės. Taigi, neišimtis ir mūsų mikroautobusiukai.

  • Kasko draudimas – tai papildomas draudimas. Jis leis jaustis saugiai ne tik kelyje, bet ir palikus automobilį nepažįstamoje šalyje. Mikrobusai yra apdrausti nuo smulkių įbrėžimų, avarijų, išdaužtų langų ir net vagysčių. Šių nelaimingų atsitikimų atveju draudimui reikia sumokėti frančizės mokestį. Šiuo metu jis yra vertinamas 500 Eur. Dauguma atveju, tai tikrai yra mažesnė suma nei atlikta žala mikroautobusui.

  • “Pagalba kelyje”. Jei kelionės metu suges transportas, Jums pasiruošę padėti pagalbos kelyje specialistai. Ši paslauga galioja visoje Europos sąjungoje.

  Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

  • Frančizės draudimas. Jeigu nenorite rizikuoti, kad po kelionės teks susimokėti frančizės mokestį, galite jį apdrausti iš anksto.  Papildomas frančizės draudimas parai kainuoja 8 Eur. Keliaujant su didele kompanija, tai šis mokestis nepadidins kelionės kaštų ženkliai.

  • Papildoma įranga. Tai navigacija, vaikiška kėdutė, papildoma daiktadėžė, dviračių laikiklis ar pan. Apie papildomus poreikius, informuokite mus užsakymo metu ar kaip įmanoma anksčiau. Rezervuosime reikiamą įrangą Jūsų kelionei iš anksto.

  • Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Už pažeistas kelių eismo taisykles moka transporto priemonės vairuotojas. Registruoti pranešimai apie baudą iš visos Europos Sąjungos pasiekia mikroautobuso savininką. Jie iškart persiunčiami mikriuko nuomininkui.

  • Kelių mokesčiai. Daugumoje Europos šalių už kelių naudojimą reikia susimokėti. Tai nėra dideli mokesčiai. Dažniausiai vienos šalies kelias apsiriboja 10-20 eurų mokesčiu. Nesumokėjus šių mokesčių ir naudojantis keliais taip pat galite sulaukti baudos jau sugrįžę į Lietuvą.

  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Ilgos kelionės metu gali daug kas nutikti. Rekomenduojame apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų visos kelionės metu. Šis draudimas į mikroautobusų nuomą nėra įskaičiuotas.

  Papildoma įranga ir jos kainos

  Papildoma įrangaNuomos kaina
  Stogo bagažinė8 Eur/d.
  Stogo skersiniai3 Eur/d.
  Vaikiška kėdutė6 Eur/d.
  Grandinės ratams4 Eur/d.
  Dviračių laikikliai5 Eur/d.
  Navigacija3 Eur/d.
  Radarų detektorius3 Eur/d.

  Nuomojamų mikroautobusų privalumai

  Mikroautobusai – tai keturratės transporto priemonės, skirtos keleivių arba krovinių pervežimui. Jau pats mikroautobuso pavadinimas sako, kad tai yra mažas autobusas. Autobusiukai skirstomi į dvi kategorijas pagal naudojimo paskirtį: keleiviniai mikroautobusai ir krovininiai mikroautobusai. Geriausios autobusiukų savybės yra šios:

  Manevringumas

  Mažieji autobusiukai yra beveik tokie pat vikrūs kaip lengvieji automobiliai. Ne veltui juos gali visi, kurie vairuoja lengvuosius automobilius.

  Dydis

  Šiek tiek ilgesni, bet panašaus pločio kaip lengvasis automobilis. Todėl jais patogu manevruoti siauromis gatvėmis, o parkavimui tinka lengvųjų automobilių aikštelės.

  Talpumas

  Keleiviniai mikroautobusai talpina beveik dvigubai daugiau keleivių nei automobilis. Krovininiai mikroautobusai talpina 10 kartų didesnius krovinius nei lengvojo automobilio bagažinė.

  Kuro sąnaudos

  Labai didelis mikroautobusų privalumas yra mažos kuro sąnaudos. Nuomojami mikroautobusai yra iki 4 metų senumo, o jų kuro sąnaudos yra panašios automobilio kuro sąnaudoms. Siekia vos 8-9 l/100km.

  Keleivinių mikroautobusų nuomos privalumai

  Keleiviniai mikroautobusai skirti žmonių pervežimui. Jie gali būti 9 arba 19 vietų. Jei nurodyta, kad mikriukas turi 9 vietas, tai reiškia, kad jame yra vietos 8 keleiviams ir vairuotojui. Nurodant transporto keleivių skaičių kartais naudojamas 8+1 vietų žymėjimas. 9 vietų mikroautobusai dažniausiai nuomojami kelionėms po Europą, po Lietuvą ir po Baltijos šalis. Taip pat bernvakariams/mergvakariams ir svečių pervežimui. Priekyje yra įmontuotos 2 sėdimos vietos keleiviams ir viena vieta vairuotojui. Iškart už jų, paruoštos dvi eilės po 3 vietas kitiems keleiviams.

  Mikroautobuso nuomą dažniausiai renkasi tie, kurie nori keliauti didesnėmis grupėmis. Arba tie, kurie į išvyką nori pasiimti didesnį daiktų kiekį nei telpa automobilyje.

  Didelis mikrobuso (8+1) privalumas, kad jį vairuoti galim su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu. Vairuotojų skaičius nėra limituojamas. Jeigu keliausite su draugų kompanija, galite vairuoti pasikeisdami. Negalintiems vairuoti siūlome rinktis mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Vairuotojas lydės Jus visos kelionės metu. Nesvarbu ar tai vienos dienos kelionė prie jūros ar mėnesio kelionė po europos sostines. Tai ypatingai svarbu norintiems užtikrinti sklandžią kelionę.

  Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ypač reikalinga renginių, asmeninių švenčių, komandos kelionių metu. Visi vairuotojai yra patikimi ir patikrinti ir pasiruošę kelyje laukiantiems iššūkiams. Mikroautobusų vairuotojai turi didelę, ilgesnę nei 5 metų vairavimo patirtį. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus arba eismo įvykių žalą atsako vairuotojas. Mikroautobuso nuomininkui negresia jokia finansinė atsakomybė. Mikroautobusų vairuotojai kalba anglų arba rusų kalbomis. Na bent jau susikalba tai tikrai. Mikroautobuso vairuotojas kelionėje Jums padės pasirinkti tinkamiausią maršrutą. Taip pat susimokėti kelių mokesčius, išsikviesti pagalbą kelyje gedimo atveju ir dar daugiau. Norite poilsį pradėti jau nuo pirmos atostogų dienos? Siūlome mikroautobusą nuomotis su vairuotoju!

  Krovininių mikroautobusų nuomos privalumai

  Krovininiai mikroautobusai pritaikyti krovinių pervežimui. Juose įmontuotos 3 sėdimos vietos priekyje: 1 vieta vairuotojui ir dvi keleiviams. Už jų paruošta tuščia erdvė kroviniams pakrauti. Maksimalus krovininio mikroautobuso krovinio dydis: ilgis – 4,2 metro, plotis – 1,75 metro, aukštis – 1,85 metro. Taigi bendras krovinio tūris negali viršyti 13,5 kūbinių metrų.

  Krovininių mikroautobusų nuoma naudojasi įmonės, kurioms reikia greitai ir pigiai pergabenti produktus. Tai pat privatūs asmenys, kuriems reikia persikraustyti į kitą būstą. Įmonėms svarbu sutaupyti ir naudotis pervežimo paslaugomis tik tada kai reikia. Nuolatinis nuosavo busiuko išlaikymas brangiai kainuoja. Reikia pirkti draudimą, rūpintis techninėmis sąvybėmis, parkavimo vieta ir pan. Todėl patogu išsinuomoti mikroautobusiuką kelioms paroms ar savaitėms.

  Didelis šių mikriukų privalumas, kad jie yra labai talpūs ir persikraustyti į kitą būstą galima 1-2 važiavimų metu. Tai padeda ne tik patogiai atlikti perkraustymo darbus, bet ir sutaupyti daug pinigų. Nuosavu transportu dauktus reikėtų vežti keletą kartų, o tai kainuoja daug laiko ir degalų. Vežant stambesnio gabarito krovinius nuosavu transportu (automobiliu) neišvengiama salono apibraižymų. Tai yra papildomos išlaidos.

  Kada reikalinga mikroautobusų nuoma?

  Keliaujantiems po Lietuvą.

  Pastaraisiais metais sparčiai populiarėja kelionės po Lietuvą. Mūsų šalyje yra tikrai daug vietų kurias verta pamatyti. Tokioms kelionėms dažniausiai pasirenkami savaitgaliai arba trumpos, 1 savaitės atostogos. Mikroautobusų nuoma yra puikus sprendimas, nes galima keliauti su didesne draugų kompanija. Pakanka vieno vairuotojo, kuriuo gali tapti kiekvienas turintis B kategorijos teises.

  Vykstantiems atostogauti į užsienį.

  Vykstantiems atostogauti į užsienį mikroautobusas yra vienas pigiausių ir patogiausių pasirinkimų. Tokios kelionės dažniausiai trunka apie 10-14 dienų. Tokiam laikotarpiui galima išsinuomoti mikriuką labai patrauklia kaina. Keliaujant pilnu ekipažu nuomos kaina vienam asmeniui siekia vos 5-6 Eur/parą. Nuvykus į kelionės tikslą nereikia papildomo transporto arba mokėti už taksi paslaugas. Galima visus objektus pasiekti manevringu transportu. Mikroautobusų parkavimas kainuoja tiek pat kaip lengvojo automobilio. Talpi bagažinė leidžia kartu pasiimti visus kelionei reikalingus daiktus.

  Švenčiantiems vestuves.

  Jaunavedžiai mikroautobusais važiuoja retai. O šventės svečiams tai puikus būdas vykti į gamtą ar vakarėlio vietą kartu su jaunųjų ekipažu. Vestuvėms dažniausiai renkamasi didesnį, 19 sėdimų vietų mikroautobusai. Toks transportas ne tik pigus svečių pervežimo būdas, bet ir sukuria šventinę atmosferą, nes visi svečiai leidžia laiką kartu. Neretai kelionės metu vyksta trumpi susipažinimo ar dar linksmesni žaidimai.

  Švenčiantiems bernvakarius.

  Puikus pasirinkimas mikroautobusu vykti prie jūros ar į pasirinktą pramogų zoną. Kaip žinome, bernvakariai švenčiami išties audringai. Šventės organizatoriai visada stengiasi sumažinti vairuotojų skaičių iki minimumo. Mikrobusu keliauti gali iki 9 asmenų, o vairuotojo reikia tik vieno. Jeigu visgi vairuotojo neturite, rekomenduojame mikroautobuso nuomą su vairuotoju. Jis pasirūpins, kad visus kelionės tikslus pasiektumėte saugiai ir laiku.

  Švenčiantiems mergvakarius.

  Merginos švenčia ne mažiau audringai nei vaikinai, todėl kelionė su vairuotoju joms taip pat aktuali. Argi nešaunu mėgautis kelione draugių apsuptyje kai transportą vairuoja tikras profesionalas? Vakare saulę galima palydėti Klaipėdoje, Palangoje, Gdanske ar kur tik širdis geidžia.

  Vykstantiems į festivalį ar sąskrydį.

  Vykstant į festivalį mikroautobuso privalumai labai panašūs kaip bernvakario/mergvakario atveju. Pirmasis, kad galima pasiimti labai didelį daiktų kiekį. Tikrai tilps visos palapinės, miegmaišiai ir kiti festivaliui reikalingi atributai. Antrasis, kad dalis keleivių gali nakvoti tiesiog mikroautobuse. Kiekvienoje kompanijoje atsiranda žmonių, kurie miegoti palapinėse tiesiog nenori.

  GAUKITE PASIŪLYMĄ DABAR!