4 naudingi patarimai nuomojantis mikroautobusą kelionei

Daugelį daiktų, skirtų epizodinio poreikio patenkinimui, gerokai paprasčiau išnuomoti nei nusipirkti. Nuomos verslas apima įvarius daiktus: pradedant indais ir baigiant automobiliais. Viena iš auto nuomos sričių – mikroautobusų nuoma. Pervežti didelių gabaritų daiktus ar vykti į kelionę su didesne kompanija prireikia ne kasdien, tad nuosavo mikroautobuso įsigijimas būtų tikrai ne pats ekonomiškiausias sprendimas (draudimas, remonto išlaidos, laikymo vieta bei kitos bereikalingos išlaidos). Tad nestebina faktas, jog mikroautobusų nuoma – populiari paslauga tiek žvelgiant į šios pasiūlą, tiek ir paklausą.

Patarimai nuomojantis mikroautobusa
Patarimai nuomojantis mikroautobusa

Nuomos bendrovės tikrai žino, kokią marketingo strategiją, skirtą klientų rato plėtrai, taikyti. Tačiau klientas, kuriam tai yra pirmoji pažintis su aptariama paslauga, neabejotinai susiduria su įvairiais klausimais. Pasinaudojus žemiau pateiktais patarimais, jūsų patirtis, susijusi su transporto priemonių (konkrečiai – mikroautobusų) nuoma, neabejojame, bus teigiama!

#1 patarimas

Mikroautobusas nelygus mikroautobusui. Vienaip atrodo vidus transporto priemonės, skirtos daiktų pervežimui, kitaip – tolimai kelionei ar šventei. Išdėstykite savo pageidavimus (kondicionierius, erdvumas, mažos degalų sąnaudos, muzikos įranga ir kita) transporto nuomos bendrovės atstovui, kuris pasiūlys tinkamiausią variantą iš turimų.

#2 patarimas

Dažniausiai auto nuomos bendrovės siūlo du variantus: mikroautobuso nuomą su vairuotoju arba be jo. Natūralu, jos pastarojo paslaugos kainuos papildomai, tačiau kartais be pastarųjų apsieti sunku ar neįmanoma. Transporto priemonę su vairuotoju išsinuomoti gali ir asmuo, neturintis vairuotojo pažymėjimo. O jei teisės ir yra kišenėje, dar nereiškia, jog kiekvienas gali drąsiai sėstis už didesnių gabaritų transporto priemonės vairo. Tai ne tik sukelia riziką kelyje, bet neretai atima ir galimybę džiaugtis švente kartu su visais (įsivaizduokite, jog švenčiate draugo bernvakarį, tačiau esate priverstas sėdėti už vairo bei atisakyti daugelio linksmybių!). Kitas variantas, jei leidžiatės į ilgesnę kelionę ir yra galimybė vairuotojo pareigomis pasidalinti su kitais keleiviais: tokiu atveju vairuotojo samdymas tikrai nebūtų logiškas sprendimas.

#3 patarimas

Atsikratykite stereotipo, jog mikroautobusas – tai gremėzdiška, surūdijusi, orą teršianti metalo krūva. Galite rinktis iš įvairių modelių bei pagaminimo metų, prieinama ne tik mechaninė, bet ir automatinė pavarų dėžė (detalė, itin aktuali kai kurioms dailiosios lyties atstovėms).

#4 patarimas

Transporto nuomos bendrovių yra daug, tad klientas gali išsirinkti tą, kuri siūlo pačias geriausias sąlygas. Lygindami pasiūlymus, įvertinkite kainą, transporto priemonės paėmimo bei palikimo vietą, užstato būtinybę, taikomą praktiką automobiliui sugedus, sankcijas už sutartyje numatytų taisyklių pažeidimą ir panašiai.

Prireikus pervežti daiktus ar „transportuoti“ mergvakario dalyves, nesukite sau galvos klausimu, kas iš pažįstamų turi didesnį automobilį ir gali padėti susidoroti su iškilusia problema. Jūsų paslaugoms – mikroautobusnuoma.lt. Šiek tiek pasukite galvą, ir, sudėlioję savo prioritetus, išsirinkite geriausią mikroautobuso nuomos variantą.

Mikroautobusnuoma.lt privalumai

  1. Mikroautobusų nuoma be užstato.
  2. Transporto pristatymas į Jums patogią miesto vietą (Vilniuje).
  3. Nauji, tvarkingi ir kelionei paruošti mikroautobusai.
  4. Pilnas mikroautobuso draudimas (KASKO).
  5. Vairuoti gali visi keleiviai (su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *